معرفی دمنوش های گیاهی

معرفی دمنوش های گیاهی

معرفی دمنوش های گیاهی

معرفی دمنوش های گیاهی : گیاهان دارویی مانند چای سبز، زنجبیل، بابونه و … به واسطه خواص بسیار زیادی که درون ترکیباتشان دارند.

از دیر باز مورد توجه افراد بسیاری بوده‌اند. به گونه‌ای که بیشتر پزشکان طب سنتی از دمنوش های گیاهی برای درمان بیماری‌های گوناگون استفاده می‌کرده‌اند.

امروزه نیز دمنوش های گیاهی در بسته بندی‌های گوناگون جهت استفاده در بازار عرضه شده‌اند؛ که می‌توانند به عنوان یک نوشیدنی متفاوت و متنوع در طول روز مورد استفاده قرار بگیرند.

 

خواص دمنوش های لاغری گیاهی

دمنوش های گیاهی خواص چربی سوزی و لاغری را نیز دارا هستند.

به گونه‌ای که با خواص منحصر به فردی که دارند. در سخت‌ترین بافت‌های چربی نفوذ کرده و آن‌ها را به طور کامل از بین خواهند برد. در ادامه برخی از دمنوش های لاغری که توسط برند نیوشا ارائه شده‌اند، به همراه خواصی که دارند.

جهت آشنایی بیشتر مورد بررسی قرار گرفته است.

 

دمنوش لاغری چای سبز

دمنوش چای سبز با وجود دارا بودن سه عنصر کافئین، کاتچین و تیانین که به عنوان مهم‌ترین آنتی اکسیدان های موجود در چای سبز در نظر گرفته می‌شون. از بهترین دمنوش های لاغری عرضه شده می­باشد.

حتما مطالعه کنید >  عوارض دمنوش لاغری نیوشا

ترکیبات موجود در چای سبز سبب افزایش متابولیسم بدن شده و بافت‌های چربی موجود در بدن را برای تأمین انرژی لازم مورد حمله قرار می‌دهند.

از این رو اگر از دمنوش چای سبز به صورت یک فنجان در روز، قبل از انجام تمرینات ورزشی استفاده کنید.

بعد از گذشت چند روز از تأثیرات لاغری آن در سایز و وزن بدنتان شگفت زده خواهید شد.

هم­چنین اگر قصد دارید تا چربی سوزی را به حداکثر برسانید، می‌توانید از دمنوش چای سبز با زنجبیل بهره بگیرید؛ که خواص چای سبز را در چربی سوزی تا چندین برابر افزایش می‌دهد.

 

دمنوش لاغری دارچین

گیاه دارچین علاوه بر عطر و طعم دلنشینی که دارد، یکی از بهترین و قوی‌ترین چربی سوزها در سرتاسر دنیا است. به گونه‌ی که از دارچین به عنوان بی‌رحم‌ترین چربی سوز در میان دمنوش های گیاهی یاد می‌کنند.

حتما مطالعه کنید >  15 نکته برای افزایش سرعت کاهش وزن با هر رژیم لاغری

دارچین با کنترل و مدیریت سطح قند خون، متابولیسم و سوخت ساز بدن را افزایش می‌دهد.

هم چنین کنترل سطح قند خون سبب می‌شود، که احساس گرسنگی کاذب در بدن تا حد مطلوبی کاهش پیدا کند. تا فرد دیگر نیاز به استفاده از مواد غذایی در لحظه‌های مختلف نداشته باشد.

 

دمنوش لاغری گیاه جنسینگ

جنسینگ آسیایی با وجود ریشه‌های گوشتی، یکی از یازده نمونه گیاه جنسینگ شناخته شده است؛ که سبب افزایش انرژی بدن در هنگام فعالیت‌های روزانه و فعالیت‌های ورزشی خواهد شد.

از این رو می‌توان گیاه جنسینگ را به عنوان یکی از قوی‌ترین چربی سوزهای دنیا به حساب آورد. آنتی اکسیدان های موجود در این گیاه با وجود تأمین انرژی بدن، سبب افزایش متابولیسم در هنگام انجام فعالیت­های روزانه خواهد شد.

 

دمنوش لاغری مریم گلی

گیاه دارویی مریم گلی که به عنوان یک گیاه دارویی ضد تشنج و خستگی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

حتما مطالعه کنید >  لاغری با مصرف ادویه

سوءهاضمه نفخ معده و دردهای شکمی را نیز به طور کامل برطرف می‌کند.

مریم گلی با کاهش استرس در بدن، می‌تواند با ترشح هورمون کورتیزول به خوبی مقابله کند. به گونه‌ای که در هنگام استرس افرادی که به پرخوری‌های عصبی روی می‌آورند.

با مصرف مریم گلی تا حد زیادی می‌توانند این حالت را تحت کنترل داشته باشند.

 

معرفی دمنوش های گیاهی

برای تهیه دمنوش هایی که برای لاغری مورد استفاده قرار می‌گیرند، می‌توانید این گیاهان را به مدت ۱۰ تا ۱۵ دقیقه درون آب جوش درون قوری بجوشانید.

سپس آب جوشانده را از صافی عبور داده و مورد استفاده قرار دهید.

اما اگر وقت کافی برای تهیه دمنوش های لاغری را به شیوه سنتی ندارید.

می‌توانید از دمنوش نیوشا که در بسته بندی‌های مناسب جهت استفاده عرضه شده‌اند، برای لاغری بهره بگیرید. کافی است تا یک دمنوش را که به صورت چای کیسه­ای می‌باشد، درون آب جوش قرار دهید و پس از چند دقیقه از عصاره‌ی دمنوش گیاهی بهره‌مند شوید.

دیدگاه خود را ثبت کنید

Your email address will not be published.

Send a Message